Stres Balonları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Stres Balonları Oyunu Oyna

Stres Balonları ; Aynı renkte yanyana getirdiğiniz balonları patlatarak en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.

Stres Balonları Oyunu 3253 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Zeka Oyunları

Stres Balonları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Oyunumuzda, bu sefer sevimli suratları yok etmeye çalışacaksınız. Aynı renkteki yüzleri yok etmeye çalışacaksınız. Ve süre ile yarışacağınız bu oyunda ne kadar hızlı olursanız diğer bölümlere o kadar çabuk geçebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. MOUSE ile surat balonlarını patlatacağız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Oyunumuzda, gönderdiğimiz balonların yukarıdakilerle aynı renkte olması gerekmektedir. Aynı renk balonlardan 3 tanesi bir araya geldiğinde balonlar patlar. Bu yüzden balonları yukarıya gönderirken dikkatli olmalı ve farklı renk balonlara atmamalıyız. Balonların devamlı yenileri çıktığından oyunu hızlı oynamalıyız. Bu şekilde yeni bölümlere geçebiliriz. Level atladığımızda gelen yeni bölümler ilk bir öncekinden daha zorlu olacaktır. OYUN NASIL OYNANIR? yükledikten sonra PLAY ve START yazılarına basarak başlıyoruz. MOUSE ile oynadığımız oyunda yukarıya doğru balon gönderip patlatmaya çalışıyoruz. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Stres Balonları Stres Balonları Aynı renkte yanyana getirdiğiniz balonları patlatarak en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.

Renkli Balonları Patlat Renkli Balonları Patlat Renkli Balonları Patlat Oyunumuzda, kategorimize yine eğlenceli bir balon patlatma oyunu ekliyoruz. Aynı renkte olan balonları patlatıp , yepyeni bölümlerde balonları patlatmaya devam edeceksiniz. Balonların yok olması için en az üç balonun bir araya gelmesi gerekiyor unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR? START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. MOUSE ile surat balonlarını patlatacağız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elmas Balonları Patlat Elmas Balonları Patlat Elmas Balonları Patlat Oyunumuzda, oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. 30 saniye içerisinde renkli balonları yok etmeye çalışacaksınız. Yok ettiğiniz her kristal baloncuklar için puan kazanacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyunu MOUSE ile oynayacak ve elmasların yerlerini değiştirebileceksiniz. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Cadı Balonları Patlat Cadı Balonları Patlat Cadı Balonları Patlat Oyunumuzda, oyunumuz direk karşınıza geliyor. Sizden istenilen aynı olan sembolleri yok etmek. Aynı olan 3 resmi yok edin. Nesneler alta doğru geldiğinde dikkat etmelisiniz. Çünkü oyunu başarısız bitirmenize sebep olur. Yok ettiğiniz nesneler için +30 puan kazanacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ile hedef alarak nesneleri dikkatli atın. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Balonları Patlat Ben 10 Balonları Patlat Ben 10 Balonları Patlat Oyunumuzda, Ben 10 balon patlatma oyunumuz 6 farklı levelden oluşuyor. Balonların yok olması için en az 3 balonun yanyana gelmesi gerekiyor. Balonların her biri +5 puandan oluşuyor. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY,ardından PLAY GAME butonuna tıklayarak ilerliyoruz. STAGE 1 bölümüne tıklayarak oyun alanına ilerleyelim. Bu oyundaki göreviniz aynı olan resimli balonları MOUSE ile fırlatarak yok etmek. Ben 10 oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Adidas Ayakkabı Balonları Patlat Adidas Ayakkabı Balonları Patlat Adidas Ayakkabı Balonları Patlat Oyunumuzda, balon patlatma oyunları gibi olan oyunda tek fark ayakkabıların kullanılması. Değişik olan bu oyunda amacınız aynı renkteki ayakkabıları bir araya toplamak. Üç tane aynı renkteki ayakkabı bir araya geldiğinde patlayıp azalıyorlar. Mavi simgeyi gördüğünüz zaman ise istediğiniz yere atabiliyorsunuz. O bonus özelliğinde oluyor ve o bölgeyi patlatıyor. Hızlı bir şekilde oynayıp bir sonraki bölümler geçmeye çalışın. Yoksa ayakkabılar yavaş bize şekilde aşağı sıralara kalıyor ve bize oynayacak alan kalmıyor. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna başlayabilmek için ilk önce PLAY ardından ise GO yazılarına basın. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.