Anahtar Topla Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Topla Oyunu Oyunu Oyna

Anahtar Topla Oyunu ; Sempatik tüylü kahramanımız ile anahtarları toplamaya çalışın.Anahtar toplarken canavarlara yem olmamaya çok dikkat edin.

Anahtar Topla Oyunu Oyunu 3503 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 42 Zeka Oyunları

Anahtar Topla Oyunu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Spiderman Elbiseleri Topla Spiderman Elbiseleri Topla Spiderman Elbiseleri Topla Oyununda, Spiderman bu binaların yanından uçarak giderken evlerin önündeki kıyafetlerini topluyor. Topladığı her kıyafet için puan kazanan Spiderman belirli bir seviye puanı biriktirdikten sonra bir sonraki bölüme geçiyor ve bu oyunda sizden kendisine yardımcı olmanızı istiyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ile oynadığınız bu oyunda dikkat etmeniz gereken yerlerden biri ağı doğru yere fırlatmak ve kıyafetleri toplamak. Kıyafetleri toplayabilmek için Spiderman'ın üzerine gelmesi gerekmektedir. Birde binadan binaya zıplarken ekrandan çıkmamaya özen gösterin yoksa yine bir candan olursunuz. Oyuna başlamak önce yüklenmesini bekleyin. Sonra sırasıyla, PLAY GAME ve CONTİNUE GAME yazılarına tıklayınız. 3d oyunlar Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sayılı Bilardo Topları Sayılı Bilardo Topları Sayılı Bilardo Topları Oyunumuzda, oyun başladığında göreceksiniz ki bilardo toplarının üzerinde sayılar vardır. Sizinde göreviniz sayıları 1'den başlayarak sokmaktır. Sıraya uymadan soktuğunuz toplar geri çıkacaktır ve geçersiz sayılacaktır. OYUN NASIL OYNANIR? oyunun yüklemesi tamamlandıktan sonra START ardından da birinci bölümü seçiniz. Oyun kontrolünü MOUSE sağlamaktadır. Bilardo oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Renkli Topları Patlat Renkli Topları Patlat Renkli Topları Patlat Oyunumuzda, amacınız belli, aynı renkteki topları yok etmek olacak. Topların en az 3 tane olması gerekiyor. Topların hepsini bitirdiğiniz zaman diğer bölüme rahatça geçebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? NEW GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyorsunuz. MOUSE ile yönlendireceğiniz oyunumuzda aynı topları bir araya getirmeye çalışacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Rengarenk Topları Basket At Rengarenk Topları Basket At Rengarenk Topları Basket At Oyunumuzda, rengarenk basket toplarını potalara atmaya çalışıyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? oyun yüklendikten sonra ONE PLAYER butonuna tıklayarak oyunu başlatın. Oyunda karakterinize hakim olmak için klavyedeki YÖN TUŞLARI'nı kullanmalısınız. Basketbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Puanlı Bilardo Topları Puanlı Bilardo Topları Puanlı Bilardo Topları Oyunumuzda, bu oyunda deliklerin herbirinin puanı farklı. En yüksek puanlı deliğe topunuzu ulaştırsanız okadar yükske puan alırsınız. OYUN NASIL OYNANIR? oyun MOUSE ile oynanmaktadır. Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna basarak oyunu başlatın. Bilardo oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Patlayan Bilardo Topları Patlayan Bilardo Topları Patlayan Bilardo Topları Oyunumuzda, yapmanız gereken bombalı topları deliklerine sokmaktır. Hepsinin üzerinde bombanın patlama süresi yazmaktadır. Sokamadığınız top olursa süreniz biter ve top patlar. OYUN NASIL OYNANIR? oyununu başlatmak için PLAY butonuna basınız. Oyun kontrolünü MOUSE ile sağlayabiliyorsunuz. Bilardo oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Masa Hokeyi Oyunu Masa Hokeyi Oyunu Masa hokeyinde amacınız rakibin kalesine topu sürüklemektir. Klavye iel oynanır. Oyunlife iyi eğlenceler diler.

Mahjong Oyunu 3 Mahjong Oyunu 3 Oyundaki amacınız çin satrancında aynı taşları bularak yok etmek ve son taşa kadar gelmektir.

Mahjong Oyunu Mahjong Oyunu Çin santrancını mouse yardımıyla oynamanız mümkündür.

Kılıç Kalkan Oyunu Kılıç Kalkan Oyunu Kılıç ile savaşacağınız bu oyunda yapmanız gereken puan kazanarak cephanenizi geliştirmektir.