Balon Patlatan Uçak

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balon Patlatan Uçak Oyunu Oyna

Balon Patlatan Uçak ; Balon Patlatan Uçak Oyunumuzda, amacınız uçağı uçurmak ve hiç biryere çarpmadan balonları patlatmasını sağlamak. OYUN NASIL OYNANIR? oyunda Ateş etmek için SPACE BUTONU'nu,uçağı hareket ettirmek için klavyedeki YÖN TUŞLARI'nı kullanmalısınız. Oyun yüklendikten sonra START butonuna basarak oyunu başlatın. Macera oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Balon Patlatan Uçak Oyunu 497 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Macera Oyunları

Balon Patlatan Uçak Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçak Kullanmayı Öğren Uçak Kullanmayı Öğren Oyun içindeki yönergeleri takip ederek uçak kullanmayı öğreneceksiniz. Oyunu oynamanız gereken tuşları oyun içerisinde açıklanıyor. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Üç Balon Patlat Üç Balon Patlat Üç Balon Patlat Oyunumuzda, oyunumuzdaki amacınız balonlar ile uçan adama verilen görevleri yerine getirmesine yardımcı olacaksınız. Balon patlatma oyunumuz 45 bölümden oluşuyor. OYUN NASIL OYNANIR? START GAME butonuna tıklayarak bir adım ilerliyoruz. 1. kutucuğa tıklayarak oyunun yüklenmesini sağlayın. YÖN TUŞLARI ile ilerletecek. MOUSE kullanarak ok fırlatacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Oyunumuzda, bu sefer sevimli suratları yok etmeye çalışacaksınız. Aynı renkteki yüzleri yok etmeye çalışacaksınız. Ve süre ile yarışacağınız bu oyunda ne kadar hızlı olursanız diğer bölümlere o kadar çabuk geçebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. MOUSE ile surat balonlarını patlatacağız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Maymun Balon Patlat Süper Maymun Balon Patlat Süper Maymun Balon Patlat Oyunumuzda, maymun oyunu oldukça gelişmiş ve kalitesi yüksek balon patlatma oyunlarından biri. Oyunda atış gücünüzü update edip daha güçlü vuruşlar yapabiliyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? atışlarınızı güçlendirebilmek için gerekli menüye ESC TUŞU'na basarak ulaşın. Maymunu da MOUSE ile kontrol edin. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kırmızı Balonlar Süper Kırmızı Balonlar Süper Kırmızı Balonlar Oyunumuzda, balon patlatma oyunumuz 10 farklı bölümden oluşuyor. Aynı renk balonlar en az 3 tane olacak şekilde yok edebilirsiniz. Ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan kazanırsınız unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR? balon patlatma oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Karşınıza gelen balonları MOUSE ile patlatmaya çalışacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Oyunumuzda, gönderdiğimiz balonların yukarıdakilerle aynı renkte olması gerekmektedir. Aynı renk balonlardan 3 tanesi bir araya geldiğinde balonlar patlar. Bu yüzden balonları yukarıya gönderirken dikkatli olmalı ve farklı renk balonlara atmamalıyız. Balonların devamlı yenileri çıktığından oyunu hızlı oynamalıyız. Bu şekilde yeni bölümlere geçebiliriz. Level atladığımızda gelen yeni bölümler ilk bir öncekinden daha zorlu olacaktır. OYUN NASIL OYNANIR? yükledikten sonra PLAY ve START yazılarına basarak başlıyoruz. MOUSE ile oynadığımız oyunda yukarıya doğru balon gönderip patlatmaya çalışıyoruz. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Stres Balonları Stres Balonları Aynı renkte yanyana getirdiğiniz balonları patlatarak en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.

Renkli Balonları Patlat Renkli Balonları Patlat Renkli Balonları Patlat Oyunumuzda, kategorimize yine eğlenceli bir balon patlatma oyunu ekliyoruz. Aynı renkte olan balonları patlatıp , yepyeni bölümlerde balonları patlatmaya devam edeceksiniz. Balonların yok olması için en az üç balonun bir araya gelmesi gerekiyor unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR? START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. MOUSE ile surat balonlarını patlatacağız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Maymunlar Balon Defans Maymunlar Balon Defans Maymunlar Balon Defans Oyunumuzda, sevimli maymunlar farklı zorluk seviyeleri olan bu oyunumuzda biraz sizi zorlayabilir. Amacımız etrafta gezinen balonları toplayıp yerleştirdiğiniz alanda maymunlar ile patlatmaya çalışacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? oyunumuzu SKİP yazısına tıklayarak ilerletiyoruz. Ardından NEW GAME yazısına tıklıyoruz. Oyunda 3 farklı seviye var. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Maymun Balon Patlatma Maymun Balon Patlatma Maymun Balon Patlatma Oyunumuzda, maymun ile balonları patlatmaya çalışacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY GAME butonuna tıklayarak oyunu başlatalım. 1. adayı seçin oyuna giriş yapalım. MOUSE ile balonları hedef alarak ok fıratacaksınız. Ok'unuzu uzağa atmak istiyorsanız MOUSE ile sol tuşa uzun basmalısınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.