Kabız Kız

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kabız Kız Oyunu Oyna

Kabız Kız ; Minik kıza yardımcı olmanız gerekiyor =). Mouse ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Kabız Kız Oyunu 990 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çocuk Oyunları

Kabız Kız Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yugioh Aşk Kızı Yugioh Aşk Kızı Yugioh Aşk Kızı Oyununda, kızların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir oyun. OYUN NASIL OYNANIR? Oyuna başlayabilmek için ilk olarak sağ taraftaki OYUNA BAŞLA ikonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından oyunu yüklemek için gelen yazıda sol taraftakine yazıya tıklamak gerekmektedir. Ardından gelen pencerenin altındaki Japonca yazıya tıklayıp oyuna başlıyoruz. Yazılar Japonca olduğundan başka bir taraftaki yazıya tıklamamaya özen göstermeliyiz. Aksi halde farklı bir siteye gidebiliriz. Oyundaki amacımız okul koridorlarında dolaşırken gözümüze kestirdiğimiz erkeği kendimize aşık etmek. Bunun için MOUSE'yi erkeğin üzerine sol tık yapmak yeterlidir. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir olay ise koridorda başka kızlar varken bunu yapmamak olmalıdır. Aksi halde canımız gider ve oyunda başa döneriz. 3d oyunlar Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız Makyajı Tatlı Kız Makyajı Tatlı Kız Makyajı Oyunumuzda, makyaj kutusundaki seçeneklerle tatlı kızımızı dilediğinizce süsleyebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? ekrandaki sağ en alt köşedeki BUTONA tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. MOUSE ile oyunu oyna. Makyaj oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tatlı Kız Tatlı Kız Tatlı Kız Oyunumuzda, tatlı kızımızı makyaj ve aksesuarlarla süslemeye hazır mısınız? Modanızı kızımıza yansıtın ve onu baştan güzelleştirin. OYUN NASIL OYNANIR? oyun kendiliğinden açılan olduğu için yüklendikten sonra bir butona basmanız gerekmez. MOUSE ile oyunu oyna. Makyaj oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şişko Kız Koşusu Şişko Kız Koşusu Şişko Kız Koşusu Oyunumuzda, Koşu bandı oyununda zayıflamak isteyen kız koşmaya çalışıyor. Yanlız koşu bandında olan yiyecekler onu tekrardan şişmanlatıyor. OYUN NASIL OYNANIR? oyunda onlardan kaçmak ve koşmak için YÖN TUŞLARI' nı kullanmalısınız. Oyundaki dil Çince oldugu için anlamanız zor olacaktır fakat oyun yüklendikten sonra kalp içinde yazan yere tıklarsanız oyuna başlayacaksınız. Macera oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Kızı Giydir Şirin Kızı Giydir Şirin Kızı Giydir Oyunumuzda, güzel kızın kıyafetleri ve makyaj eşyalarıyla onu süslemeye ne dersiniz? Güzel kızı dilediğinizce süsleyin ve onu muhteşem bir hale sokun. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oynanan oyunda kıyafetleri,makyaj eşyalarını ve aksesuarları güzel kızın üzerine sürükleyin. Giysi giydirme oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Kız Şirin Kız Şirin Kız Oyunumuzda, şirin kızımızı çok zevk alacağınız çeşitli makyaj yapma seçenekleriyle süsleyebilirsiniz. Aksesuarlarla onu değiştirebilirsiniz. Heyecanlı ve eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. OYUN NASIL OYNANIR? oyun kendiliğinden açılan olduğu için yüklendikten sonra bir butona basmanız gerekmez. MOUSE ile oyunu oyna. Makyaj oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şeker Kız Candy Şeker Kız Candy Şeker Kız Candy Oyunumuzda, aksesuarlarla şeker kızımızı süsleyebilirsiniz. Ekranda gezinirken çok zevk alacağınızdan eminiz. OYUN NASIL OYNANIR? oyun kendiliğinden açılan olduğu için yüklendikten sonra bir butona basmanız gerekmez. MOUSE ile oyunu oyna. Makyaj oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sakız Macerası Sakız Macerası Sakız ile hedefe kadar gidin. Yön tuşları ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Pembeli Kız Pembeli Kız Pembe tarz seven kızı süslemelisiniz. Mouse ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Pembe Saçlı Kız Makyajı Pembe Saçlı Kız Makyajı Pembe Saçlı Kız Makyajı Oyunumuzda, pembe saçlı kızı zevkinize göre süsleyin. Ona çeşitli makyaj eşyalarını kullanarak yeni bir görünüm kazandırın. OYUN NASIL OYNANIR? sarı şampuan şişesine basmanız oyunun açılmasını sağlamaktadır. MOUSE ile oyunu oyna. Makyaj oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.