Bugs Bunny Futbol Maçı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bugs Bunny Futbol Maçı Oyunu Oyna

Bugs Bunny Futbol Maçı ; Bugs Bunny Futbol Maçı Oyunumuzda, çizgi film kahramanları futbol maçı oyununda amacınız robotlara karşı zor bir müsabakaya çıkmak. Oyuna başlamadan takımızın formasını ayarlayabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? maçta ise kullanacağınız tuşlar X şut ve kayma,C adam değiştirme,Z ise pas tuşu. Çizgi film oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Futbol Maçı Oyunu 4031 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 145 Çizgi Film Oyunları

Bugs Bunny Futbol Maçı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Taz Amerikan Maçı Taz Amerikan Maçı Taz Amerikan Maçı Oyunumuzda, Tazmanya canavarı sahalara geri döndü! Ama bu kez futbol sahasına tabi ki çocuklar. Saha içinde gördüğün sosisleri elinde geldiği kadar toplamaya çalış. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI ile Tazmanya Canavarı'nı yönlendirerek ve BOŞLUK TUŞU'yla zıplatarak tazmanya canavarının kale içine kadar girmesini sağlayacaksın. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şişko Parmak Futbolu Şişko Parmak Futbolu Şişko Parmak Futbolu Oyunumuzda, amaç üzerinize gelen rakipleri defetmek ve aynı zamanda kaleye gol atmak. Rakiplerinizi tüm güç kullanarak vurun ve yolunuzdan kaldırın. Aynı zaman da gol atmayı da unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu MOUSE ile oynayabilirsin. Sol MOUSE tuşunu basılı tuttuğunuzda sağ tarafta güç göstergesi dolduğunu fark edeceksiniz. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Profesyonel Futbolcu Profesyonel Futbolcu Profesyonel Futbolcu Oyunumuzda, amacınız futbolcunun topları yere düşürmeden sektirmesini sağlamak. Oyunu stadyumda oynuyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? oyun yüklendikten sonra START butonuna basarak oyunu başlatabilirsiniz. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kızların Futbolu Kızların Futbolu Kızların Futbolu Oyunumuzda, 3 kız futbolcudan birini seçip oyuna başlıyorsun. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI ile topu göndermek istediğiniz tarafı seçip, BOŞLUK TUŞU'yla şut vuruşunuzu yapıyorsunuz. Ayrıca; şut vuruşunu yaptıktan sonra sağ alt köşede çıkan güç göstergesine dikkat edin. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Futbolcu Scooby Doo Futbolcu Scooby Doo Futbolcu Scooby Doo Oyunumuzda, Scooby Doo tek merak sarmadığı konu futbol kalmıştı ona da artık bulaştı. Scooby'e bu yolda yardım edecek olan sensin. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI'yla topu takip etmesini sağlayıp BOŞLUK TUŞU'yla saydırmasını sağlayacaksın. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Futbol Topu Sektir Futbol Topu Sektir Futbol Topu Sektir Oyunumuzda, bu oyunda futbol topunu sektiriyorsunuz. Top yere düşerse skorunuz 0 olacak ve oyuna tekrar başlayacaksınız. Oyun yüklendikten sonra kendiliğinden açılacaktır. Bir butona basmanıza gerek yoktur. OYUN NASIL OYNANIR? oyunda MOUSE ile topa tıklayarak onu sektirebilirsiniz. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Futbol Dehası Çocuk Futbol Dehası Çocuk Futbol Dehası Çocuk Oyunumuzda, süper çocuğun önündeki topu düşürmeden hem kafasıyla hem de ayaklarıyla sektirmesi gerekiyor ve sizden yardım istiyor. OYUN NASIL OYNANIR? oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna basarak oyunu başlatıyorsunuz. Oyunda topla vurmak için MOUSE ile topa tıklıyorsunuz. Futbol oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dondurmacı Penguen Dondurmacı Penguen Penguen ile önünüze çıkan dondurmaları toplayınız. Yön tuşları ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Bugs Bunny Macera Bugs Bunny Macera Bugs Bunny Macera Oyununda, sevilen ve klasikleşmiş çizgi film karakteri Bugs Bunny harika bir macerada sizinde ona eşlik etmenizi istiyor. Büyüyen bir çiçeğin yapraklarına basarak ilerleyen sevimli tavşanı engellerdende korumalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? Bugs Bunny'i yönlendirmek için klavyede bulunan YÖN TUŞLARINI kullanmalısınız. PLAY butonuna basarak oyunumuzun diğer kontrollerini yapıyorsunuz. 3d oyunlar Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bugs Bunny Futbol Maçı Bugs Bunny Futbol Maçı Bugs Bunny Futbol Maçı Oyunumuzda, çizgi film kahramanları futbol maçı oyununda amacınız robotlara karşı zor bir müsabakaya çıkmak. Oyuna başlamadan takımızın formasını ayarlayabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? maçta ise kullanacağınız tuşlar X şut ve kayma,C adam değiştirme,Z ise pas tuşu. Çizgi film oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.