Barbie Giydirmece

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Giydirmece Oyunu Oyna

Barbie Giydirmece ; Barbie Giydirmece Oyunumuzda, güzeller güzeli Barbie dışarıya çıkacak ve ne giyceğine bir türlü karar veremedi. Siz ona yardımcı olacaksınız. Sağ taraftaki kıyafetlerden bir istediklerini seçin. Ardından kıyafetine uygun aksesuarları sol taraftan seçip takın. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Giydirmece Oyunu 547 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Barbie Oyunları

Barbie Giydirmece Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şirin Barbie Bebek Şirin Barbie Bebek Şirin Barbie Bebek Oyunumuzda, Barbie'yi giydirmek için oyun hemen ekranlarınıza gelecek. Sizin yapmanız gereken Barbie'ye en uygun kıyafetleri giydirmek. Sağ ve sol taraftaki kategorilere tıklayıp istediğiniz kıyafet ve aksesuarları seçeceksiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sarı Saçlı Barbie Boya Sarı Saçlı Barbie Boya Sarı Saçlı Barbie Boya Oyunumuzda, artık bütün hüner parmaklarınızın ucunda. OYUN NASIL OYNANIR? oyun açıldıktan sonra MOUSE ile fırçanızı dilediğiniz gibi hareket ettirip,renk paletinden dilediğiniz renkleri seçip kullanabilirsiniz. Boyama oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorcu Barbie Motorcu Barbie Barbie ile birlikte hedefe gitmelisiniz. Yön tuşları ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Kral Barbie Kral Barbie Barbie için güzel bir makyaj yapmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Barbie Yapboz Barbie Yapboz Barbie Yapboz Oyunumuzda, Barbie sevenler için harika bir oyundur. Oyunda Barbie size en güzel resimlerini sunuyor. Yapmanız gereken ise basit bir şekilde size verilecek resim parçalarını birleştirebileceksiniz. Oyunda bunu yaparken resimlerin doğru yerlerini bulmanız gerekli. NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oynanan bu oyun yüklendikten sonra START butonuna basıp oyuna başlayın. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie ve Pony Atı Barbie ve Pony Atı Barbie ve Pony Atı Oyunumuzda, oyunumuzda güzeller güzeli Barbie ve sevimli atıp Pony'i size verilen renk paletinden istediğiniz renkleri seçerek boyayacaksınız. NASIL OYNANIR? PLAY yazısına tıklayarak oyunumuza giriş yapacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Tatil Kıyafetleri Barbie Tatil Kıyafetleri Barbie Tatil Kıyafetleri Oyunumuzda, Barbie tatile gitmek için bavullarını hazırladı artık kendisi yola çıkacak. Ve ne giyeceği konusunda ona yardımcı olacaksınız. Karşınıza gelen dolaptan kıyafetleri seçin ,Ardından yukarıdan terlik veya ayakkabılarını belirleyin. Aynaya tıkladığınızda saç modelleri karşınıza gelecek. OYUN NASIL OYNANIR? oyunumuza giriş yapabilmek için ilk olarak LET'S DESİCH butonuna tıklayacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Takıları Barbie Takıları Barbie Takıları Oyunumuzda, Barbie dışarıya çıkmak için hazırlanmış olan sevimli kızımızı aksesuarlar ile süslemek sizin göreviniz. Makyajında değişiklikler yapabildiğiniz gibi,ek aksesuarlar ile süslemeye devam edebilirsiniz. Örneğin, şapka seçimleri. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile Barbie'ye takı takıyoruz. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Salon Dekoru Barbie Salon Dekoru Barbie Salon Dekoru Oyunumuzda, yapmanız gereken Barbie'nin yeni evinde eşyalarını düzenlemek olacak. Eşyaları nasıl yerleştireceğinize karar veremediniz mi o halde size bir ipucu verelim: sağ üst köşedeki yeşil renkteki (?) sembolüne tıklayın ve evin nasıl yerleştirildiğinizi görün. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Resim Birleştir Barbie Resim Birleştir Barbie Resim Birleştir Oyunumuzda, Barbie'ye ait resimlerin parçalarını birleştirmeye çalışacaksınız. Karşınıza gelen parçalar çok karışık mı geldi? Amaç en kısa sürede resmi tamamlamak olacak. OYUN NASIL OYNANIR? o halde sağ üst köşedeki RESTART butonuna tıklayarak parçaları tekrar karşınıza değişik şekilde getirebilirsiniz. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.