Barbie Deniz Kızı Hikayesi 2

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Deniz Kızı Hikayesi 2 Oyunu Oyna

Barbie Deniz Kızı Hikayesi 2 ; Deniz kızını süslemelisiniz. Mouse ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Barbie Deniz Kızı Hikayesi 2 Oyunu 679 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Barbie Oyunları

Barbie Deniz Kızı Hikayesi 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yugioh Aşk Kızı Yugioh Aşk Kızı Yugioh Aşk Kızı Oyununda, kızların çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir oyun. OYUN NASIL OYNANIR? Oyuna başlayabilmek için ilk olarak sağ taraftaki OYUNA BAŞLA ikonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından oyunu yüklemek için gelen yazıda sol taraftakine yazıya tıklamak gerekmektedir. Ardından gelen pencerenin altındaki Japonca yazıya tıklayıp oyuna başlıyoruz. Yazılar Japonca olduğundan başka bir taraftaki yazıya tıklamamaya özen göstermeliyiz. Aksi halde farklı bir siteye gidebiliriz. Oyundaki amacımız okul koridorlarında dolaşırken gözümüze kestirdiğimiz erkeği kendimize aşık etmek. Bunun için MOUSE'yi erkeğin üzerine sol tık yapmak yeterlidir. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir olay ise koridorda başka kızlar varken bunu yapmamak olmalıdır. Aksi halde canımız gider ve oyunda başa döneriz. 3d oyunlar Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Kızı Giydir Şirin Kızı Giydir Şirin Kızı Giydir Oyunumuzda, güzel kızın kıyafetleri ve makyaj eşyalarıyla onu süslemeye ne dersiniz? Güzel kızı dilediğinizce süsleyin ve onu muhteşem bir hale sokun. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oynanan oyunda kıyafetleri,makyaj eşyalarını ve aksesuarları güzel kızın üzerine sürükleyin. Giysi giydirme oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şirin Barbie Bebek Şirin Barbie Bebek Şirin Barbie Bebek Oyunumuzda, Barbie'yi giydirmek için oyun hemen ekranlarınıza gelecek. Sizin yapmanız gereken Barbie'ye en uygun kıyafetleri giydirmek. Sağ ve sol taraftaki kategorilere tıklayıp istediğiniz kıyafet ve aksesuarları seçeceksiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyunu MOUSE ile oynayacaksınız. Barbie oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şehir Kur 2 Şehir Kur 2 Yeni bir şehir kurun ve piyasanızı dengeleyin. Mouse iel oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Sarı Saçlı Barbie Boya Sarı Saçlı Barbie Boya Sarı Saçlı Barbie Boya Oyunumuzda, artık bütün hüner parmaklarınızın ucunda. OYUN NASIL OYNANIR? oyun açıldıktan sonra MOUSE ile fırçanızı dilediğiniz gibi hareket ettirip,renk paletinden dilediğiniz renkleri seçip kullanabilirsiniz. Boyama oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Motorcu Barbie Motorcu Barbie Barbie ile birlikte hedefe gitmelisiniz. Yön tuşları ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.

Minikperi Makyajı 2 Minikperi Makyajı 2 Minikperinin makyajını yapmak için mouse yardımıyla makyaj malzemelerini kullanmanız gerekmektedir.

Luna Park Kızı Luna Park Kızı Luna Park Kızı Oyunumuzda, oyun ile eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız tam adresinde oyun sitesindesiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna başlamak için PLAY NOW dedikten sonra sol kısımdan atlı karınca üzerinde ki kızı dilediğinizde giydirebilir ve sol sutünün üstünde ki X'e basarak atlı karıncayı çalıştırabileceğiniz kolu görebilirsiniz. ON/OFF yazan yerin üstünde ki KOL'a tıklayarak atlı karıncanın çalışmasını sağlayın. Giysi giydirme oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kumsaldaki Kızı Boya Kumsaldaki Kızı Boya Kumsaldaki Kızı Boya Oyunumuzda, oyun açıldığında kumsalda top oynayan tatlı kızı göreceksiniz. Onun yanında bir de köpeği ve denizden çıkmış yengeç vardır. OYUN NASIL OYNANIR? onları MOUSE ile kontrol ettiğiniz fırçanızla paletten seçtiğiniz renklerle bir dokunuşla renklendirebilirsiniz. Boyama oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kral Barbie Kral Barbie Barbie için güzel bir makyaj yapmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Oyun life iyi eğlenceler diler.