Kristal Balon Patlat

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kristal Balon Patlat Oyunu Oyna

Kristal Balon Patlat ; Kristal Balon Patlat Oyunumuzda, bildiğiniz sıradan balon patlatma oyunlarından çok farklı bir oyun. Önünüze çıkan engelleri zarif bir biçimde geçip sona ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Oyunun ana kuralı acele etmeyeceksiniz. Acele ederseniz kaybedersiniz. O yüzden önce nerede hangi engelin olduğuna iyi bakın. Ondan sonra hareke edin. OYUN NASIL OYNANIR? oyunda MOUSE ile tüplerin yada özel bölmelerin arasında ilerleyip kristal balonları patlatıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna ardından START butonlarına basın. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kristal Balon Patlat Oyunu 639 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Balon Patlatma Oyunları

Kristal Balon Patlat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzay Halkalarını Patlat Uzay Halkalarını Patlat Uzay Halkalarını Patlat Oyunumuzda, oyunumuz 16 farklı bölümden oluşuyor. Oyunumuzdaki amacınız uzay boşluğundaki halkaları nükleer bombası tarafından patlatıp puan kazanmak olacak. OYUN NASIL OYNANIR? oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayacaksınız. Nükleer topları yönlendirmek için MOUSE kullanacaksınız. Beceri oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Üç Balon Patlat Üç Balon Patlat Üç Balon Patlat Oyunumuzda, oyunumuzdaki amacınız balonlar ile uçan adama verilen görevleri yerine getirmesine yardımcı olacaksınız. Balon patlatma oyunumuz 45 bölümden oluşuyor. OYUN NASIL OYNANIR? START GAME butonuna tıklayarak bir adım ilerliyoruz. 1. kutucuğa tıklayarak oyunun yüklenmesini sağlayın. YÖN TUŞLARI ile ilerletecek. MOUSE kullanarak ok fırlatacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Suratlı Balonları Patlatma Oyunumuzda, bu sefer sevimli suratları yok etmeye çalışacaksınız. Aynı renkteki yüzleri yok etmeye çalışacaksınız. Ve süre ile yarışacağınız bu oyunda ne kadar hızlı olursanız diğer bölümlere o kadar çabuk geçebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? START butonuna tıklayarak oyunumuzu başlatacaksınız. MOUSE ile surat balonlarını patlatacağız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Maymun Balon Patlat Süper Maymun Balon Patlat Süper Maymun Balon Patlat Oyunumuzda, maymun oyunu oldukça gelişmiş ve kalitesi yüksek balon patlatma oyunlarından biri. Oyunda atış gücünüzü update edip daha güçlü vuruşlar yapabiliyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? atışlarınızı güçlendirebilmek için gerekli menüye ESC TUŞU'na basarak ulaşın. Maymunu da MOUSE ile kontrol edin. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kırmızı Balonlar Süper Kırmızı Balonlar Süper Kırmızı Balonlar Oyunumuzda, balon patlatma oyunumuz 10 farklı bölümden oluşuyor. Aynı renk balonlar en az 3 tane olacak şekilde yok edebilirsiniz. Ne kadar çok balon patlatırsanız o kadar çok puan kazanırsınız unutmayın. OYUN NASIL OYNANIR? balon patlatma oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Karşınıza gelen balonları MOUSE ile patlatmaya çalışacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Sünger Bob Balonları Patlat Oyunumuzda, gönderdiğimiz balonların yukarıdakilerle aynı renkte olması gerekmektedir. Aynı renk balonlardan 3 tanesi bir araya geldiğinde balonlar patlar. Bu yüzden balonları yukarıya gönderirken dikkatli olmalı ve farklı renk balonlara atmamalıyız. Balonların devamlı yenileri çıktığından oyunu hızlı oynamalıyız. Bu şekilde yeni bölümlere geçebiliriz. Level atladığımızda gelen yeni bölümler ilk bir öncekinden daha zorlu olacaktır. OYUN NASIL OYNANIR? yükledikten sonra PLAY ve START yazılarına basarak başlıyoruz. MOUSE ile oynadığımız oyunda yukarıya doğru balon gönderip patlatmaya çalışıyoruz. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Stres Balonları Stres Balonları Aynı renkte yanyana getirdiğiniz balonları patlatarak en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız.

Simgeleri Patlat Simgeleri Patlat Simgeleri Patlat Oyununda, zekanızı kullanarak simgeleri patlatmaya çalışıyorsunuz. Oyunda kutuların yanyana ve ya üstüsüte gelmesi gerekiyor. OYUN NASIL OYNANIR? oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna basıp oyunu başlatın. Oyunda kutuları ittirmek için SPACE butonuna yön tuşlarını kullanarak karakterinizi idare edebilirsiniz. 3d oyunlar Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Renkli Topları Patlat Renkli Topları Patlat Renkli Topları Patlat Oyunumuzda, amacınız belli, aynı renkteki topları yok etmek olacak. Topların en az 3 tane olması gerekiyor. Topların hepsini bitirdiğiniz zaman diğer bölüme rahatça geçebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? NEW GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyorsunuz. MOUSE ile yönlendireceğiniz oyunumuzda aynı topları bir araya getirmeye çalışacaksınız. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Renkli Mantarları Patlat Renkli Mantarları Patlat Renkli Mantarları Patlat Oyunumuzda, ardından aynı renkteki olan mantarları yok etmeye çalışacaksınız. Mantarları yok etmek için en az 3 tane olması gerekiyor. Yok ettiğiniz mantarlar üzerinden +30 puan kazanacaksınız. Bölüm atlamalı bir oyundur. Mantarların hepsini patlattığınızda diğer levele geçebileceksiniz. OYUN NASIL OYNANIR? START yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatın. Balon patlatma oyunları Oyunlife.org ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.